Посилання |
|
Опитування |
|
Інформація про Конкурс «Кращий працівник року» у сфері освіти
З метою підвищення престижу і стимулювання творчої активності працівників у сфері освіти, популяризації їх здобутків і професійної майстерності, відповідно до рішення обласної ради щорічно, починаючи з 2003 року, проводиться обласний конкурс «Кращий працівник року» в сфері освіти. Згідно з Положенням про конкурс номінації визначаються щорічно з урахуванням актуальності. Переможцям та лауреатам вручаються цінні подарунки.
За підсумками Конкурсу переможцями стали:
Рішення | Номінація | Переможці |
21.10.2003 №4/11-283 | 2004 рік У конкурсі взяло участь 942 номінанта | |
| «Кращий вчитель природно-математичних дисциплін» «Кращий вчитель гуманітарних дисциплін» «Кращий вчитель початкових класів» | Рябуха Олександра Зіновіївна – вчитель математики ЗШ №35 м. Краматорська
Сутковий Володимир Лукіч – вчитель історії ЗШ №11 м. Артемівська Тюріна Ірина Григорівна -вчитель ЗШ №2 м. Ясинувата |
28.12.2004 №4/24-549 | 2005 рік У конкурсі взяло участь 966 номінантів | |
| «Кращий вчитель природно-математичних дисциплін» «Кращий вчитель гуманітарних дисциплін»
«Кращий вчитель початкових класів»
«Кращий працівник дошкільної освіти»
«Кращий працівник інтернатних установ» | Бабенко Микола Федорович - вчитель фізики міського ліцею м. Маріуполя
Бойко Георгій Володимирович - вчитель української мови та літератури Новоукраїнської загальноосвітньої школи Мар'їнського району Аліфанова Інна Анатоліївна - вчитель загальноосвітньої школи № 4 м. Докучаевська Тішакова Анжела Олексіївна - вихователь дитячого дошкільного закладу № 30 м. Шахтарська Новік Лариса Іванівна - вихователь санаторної школи - інтернату для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу м. Краматорська |
23.12.2005 №4/31-734 | 2006 рік У конкурсі взяло участь 994 номінанта | |
| «Кращий вчитель сільської школи»
«Кращий педагог-дослідник»
«Кращий директор школи»
«Кращий методист»
Кращий педагог позашкільного закладу | Склярова Валентина Олександрівна - вчитель німецької мови Красногорівської школи Ясинуватського району Добровольська Світлана Вікторівна - вчитель географії та економіки школи № 5 м. Маріуполя Кіщенко Світлана Іванівна - директор Часівярської школи № 15 Сидорова Оксана Вікторівна - методист з навчальних дисциплін міського методичного кабінету м. Димитрова Шейгас Сергій Олександрович - керівник клубу «Пантера» Калінінського району м. Донецька |
21.12.2006 №5/7-128 | 2007 рік У конкурсі взяло участь 1011 номінантів | |
| «Кращий молодий вчитель сільської школи»
«Кращий педагог загальноосвітнього інтернатного закладу»
«Кращий вчитель інформатики»
«Кращий майстер виробничого навчання»
«Кращий керівник гуртка» | Цико Ігор Григорович - вчитель Новоолександрівської школи Олександрівського району Гурська Неля Павлівна - вчитель загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-2 ступеня № 2 для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу м. Краматорська Сплошнова Жанна Анатоліївна - вчитель Курахівського навчально-виховного комплексу Мар'їнського району Езікова Ірина Іванівна - радіотехнік Донецького професійного ліцею автосервісу № 114 Сергієнко Світлана Борисівна - керівник народного художнього колективу «Мельпомена» обласного Палацу дитячої та юнацької творчості м. Донецька |
20.12.2007 №5/13-350 | 2008 рік У конкурсі взяло участь 1027 номінантів | |
| «Кращий директор сільської школи» «Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього інтернатного закладу» «Кращий старший майстер професійно-технічного навчального закладу» «Кращий класний керівник (куратор)»
«Кращий методист позашкільного закладу» | Шилов Сергій Григорович - директор Торської школи, м. Красний Лиман Рудас Тетяна Петрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку (допоміжна школа) м. Маріуполь Якименко Олена Олексіївна - вчитель ліцею, м. Костянтинівка
Середа Людмила Володимирівна - методист Центру дитячої та юнацької творчості Петровського району, м. Донецьк Ситник Ольга Володимирівна - старший майстер Єнакіївського професійного торгово- кулінарного ліцею № 96 |
22.01.2009 №5/20-646 | 2009 рік У конкурсі взяло участь 1257 номінантів | |
| «Кращий вчитель російської мови та літератури» «Кращий керівник районної методичної служби» «Кращий організатор виховної роботи»
«Кращий класний керівник професійно-технічного навчального закладу» «Кращий викладач вищого навчального закладу» | Коваль Вікторія Олексіївна - вчитель російської мови та літератури Донецької загальноосвітньої школи № 20 Горна Ельвіра Миколаївна - завідувач Мар'їнського районного методичного кабінету Кущенко Едуард Борисович - педагог-організатор Кіндратівської школи Костянтинівського району Сізон Наталія Іванівна - класний керівник Селидівського професійного ліцею № 41
Нечепаєв Валерій Георгійович - завідувач кафедри «Основи проектування машин» Донецького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор |
15.04.2010 №5/27-844 | 2010 рік У конкурсі взяло участь 1700 номінантів | |
| «Кращий директор опорної школи освітнього округу»
«Кращий викладач навчально-виховного курсу «Донетчиноведення» «Кращий практичний психолог, соціальний педагог навчально-виховного закладу» «Кращий молодий викладач вищого навчального закладу»
«Кращий викладач спеціальних дисциплін професійно-технічного навчального закладу» | Удовенко Андрій Васильович - директор Донецької загальноосвітньої школи № 61
Кондрат’єв Андрій Вікторович - вчитель історії загальноосвітньої школи № 8 м. Димитрове
Сервачак Олена Вікторівна - практичний психолог Красноармійського навчально-виховного комплексу
Гончар Вікторія Василівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємств, начальник відділу «Центр управління трудовими ресурсами» Приазовського державного технічного університету Скриниця Тетяна Василівна - викладач спеціальних дисциплін Маріупольського вищого металургійного професійного училища |
29.12.2010 №6/2-23 | 2011 рік У конкурсі взяло участь 1657 номінантів | |
| «Кращий організатор профорієнтаційної роботи»
«Кращий директор загальноосвітньої школи з інклюзивним навчанням» «Кращий працівник освіти з підготовки дітей до навчання у школі» «Кращий викладач шкільного курсу бізнес-освіти»
«Кращий завідувач випускаючої кафедри вищого навчального закладу» | Черкашина Олена Михайлівна - педагог-організатор Верхньоторецької загальноосвітньої школи I - III ступенів ім. А.П. Сибірцева Ясинуватського району Лисовицька Алевтина Леонідівна - директор Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 52 Стрельник Олена Анатоліївна - вчитель початкових класів Селідівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Добровольська Світлана Вікторівна - вчитель географії та економіки Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Дорофієнко В'ячеслав Володимирович - завідувач кафедри менеджменту невиробничої сфери Донецького державного університету управління, Заслужений працівник освіти України, доктор економічних наук, професор |
14.09.2011 №6/6-137 | 2012 рік У конкурсі взяло участь 1897 номінантів | |
| «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу» «Кращий вчитель профільної загальноосвітньої середньої школи» «Кращий організатор шкільної системи національного виховання» «Кращий викладач професійно-технічного навчального закладу» «Кращий молодий професор вищого навчального закладу» | Борисова Олена Анатоліївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 118 м. Горлівки Мігутіна Олена Олександрівна - вчитель Красноармійського навчально-виховного комплексу
Лавренко Олена Олександрівна - заступник директора з виховної роботи Артемівська загальноосвітньої школи № 11 Деревяшкіна Марина Миколаївна - викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища Азарян Олена Михайлівна - професор, завідувач кафедри маркетингу і комерційної справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктор економічних наук |
24.12.2012 №6/17-428 | 2013 рік У конкурсі взяло участь 1856 номінантів | |
«Кращий керівник районного / міського методичного об'єднання вчителів»
«Кращий вчитель іноземної мови початкової школи» «Кращий педагог груп спеціального і санаторного профілю дошкільного навчального закладу для дітей з обмеженими можливостями здоров'я» «Кращий методист професійно-технічного навчального закладу» «Кращий декан вищого навчального закладу» | Дейкун Олена Володимирівна - керівник районного методичного об'єднання вчителів біології, вчитель біології Петровської загальноосвітньої школи Старобешівського району Володіна Олена Олександрівна - вчитель англійської мови спеціалізованої школи I-III ступенів № 11 м. Донецьк Ткаченко Тетяна Вікторівна вчитель-логопед дошкільного освітнього закладу № 2 «Оленка» м. Слов'янська
Моісеєнко Тетяна Миколаївна - методист Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Черніченко Геннадій Олександрович - декан економічного факультету Донецького національного університету |
Дата виставлення 04.10.2013г.